Firmast

 

KÜLASTAGE MEIE UUT KODULEHEKÜLGE  WWW.UKSED.EU  

 

 

Mexin Baltic /UKSED+ Salong: Uksed - puituksed, siseuksed, välisuksed, metalluksed

 

 

Mexin Baltic OÜ on Mexin Groupi ametlik esindaja Baltikumis ja Soomes. Meie eesmärgiks on tuua kvaliteetseid uksi siinsetele tarbijatele, pakkudes kõrget kvaliteeti ning laia tootevalikut, et kõik tellitavad uksed vastaksid kliendi ootustele. Valikusse kuuluvad niimetalluksed kui ka puituksed, mis võivad olla kasutusel kui siseuksed,välisuksed,
Uksed – on need siseuksed või välisuksed, metalluksed või puituksed, peavad käima ajaga kaasas, tagades parima kvaliteedi ja vastupidavuse. Kõik Mexin'i uksed valmistatakse kõige kaasaegsematel USA-s ja Saksamaal toodetud seadmetel, kasutades tootmise automaatjuhtimise kõige uuemaid tehnoloogiaid. Meie kaasaegsed tehasehooned, kus valmivad kõik uksed (sh metalluksed ja puituksed) on varustatud intelligentsete digitaalühenduse süsteemidega, mis võimaldavad kontrollida ja juhtida kvaliteeti kõikides uksevalmistamise etappides. Tootmistehnoloogiad on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile ISO 9001:2000 ja CE. Lisaks on kõik uksed ja tooted läbinud Rahvusvahelise ohutuse sertifitseerimise testi.

Mexin Group ja Mexin Baltic OÜ – meie toodetud uksed on maailmatasemelkvaliteediga

Mexin Group on enda tegevusaja jooksul säilitanud ja arendanud enda toodete kõrge kvaliteedi ja näidanud ärikultuuri taset, mida on tunnustatud ka rahvusvaheliste auhindadega.
Mexin Baltic OÜ uksed valmivad koostöös uste ja ehitusmaterjalide tootjatega Hiinast, Itaaliast, Saksamaaalt, Poolast, Venemalt, Valgevenest, Leedust, Lätist ja Eestist.
Meie tootevalikus on  siseuksed, välisuksed, metalluksed, puituksed, tuletõkkeuksed, garaažiuksed, varikatused, kasvuhooned, polükarbonaatlehed ja audio-ja videofonolukud. Kõik meie tooted vastavad rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele ning on konkurentsivõimeliste hindadega.
Hindame püsivat koostööd ehitus- ja kaubandusettevõtetega. Lisaks oleme huvitatud ka enda edasimüügivõrgustiku suurendamisest.

Uksed + salong ja tootevalik

Meie salongist leiate enda hoonele, kodule või büroole sobivad siseuksed või välisuksed. Meie ettevõte ei paku ainult standardseid lahendusi, vaid lähtume kliendi soovidest ja vajadustest pakkudes personaalseid tootelahendusi. Kui valida meie tootevalikus olevad  puituksed või metalluksed enda kodule või majale, siis lähtume ekspluatatsioonitingimustest ja ohutusnõuetest, pakkudes just Teile sobiva lahenduse.
Kõik meie tooted vastavad Euroopa Liidus kehtestatud kvaliteedi- ja turvanõuetele.


             Puituksed – täispuidust kvaliteetsed uksed meilt

Meie valmistatud puituksed võivad olla nii männi-, saare- kui ka tammepuust valmistatud pakkudes seeläbi teile laia tootevalikud. Sobivad siseuksed või välisuksed võivad olla nii soojustusega või soojustuseta, et tagada teile vajalikud kasutustingimused.Kõik uksed saab vastavalt teie soovidele viimistleda kas laki või peitsiga. Lisaks katame kõik välisuksed kahekordse ilmastikukindla lakiga, et tagada uste pikaajaline hea väljanägemine. Aitame teid nii tellimuse kui ka paigaldusega.


Kui soovite kvaliteetset ja enda maitse järgi valmistatud ust, siis võtke meiega ühendust: sale@mexinbaltic.eu

 

lasteriided soodushinnaga